Emekli Maaşı Hesaplama

Hakkımızda

emeklimaasihesaplama.com olarak SSK ve BAĞ-KUR yani 4A ve 4B için emekli maaşının hesaplanması alanında hizmet vermekten onur duyuyoruz. Şu anda çalışmakta olan ve emekliliğe hak kazanmış olan kişilerin emekli maaşlarını kuruşunu kuruşuna hesaplıyoruz. emeklimaasihesaplama.com engelli ve malul olmuş sigortalılar ile birlikte SSK ve BAĞ-KUR sigorta birimlerinde çalışan ya da emekli olmaya hak kazanmış kişilerin emekli maaşının eksiksiz olarak hesaplandığı, bir maaş hesaplama sistemidir.

Bu sistemde hesaplama yaparken, avukat ve sosyal güvenlik uzmanlarından oluşan uzman ekibimizden faydalanıyoruz. Emekli maaşınızı hesaplarken bu konuda çıkarılmış olan kanunlardan, yönetmeliklerden ve SGK tarafından yayınlanan kurum içi genelgelerden faydalanıyoruz. Bu sistemin en önemli özelliği emekli maaşınızın güncel bilgi ve veriler ile hesaplanıyor olması ve sizlere maaşınız hakkında kuruşu kuruşuna bilgi verilebilmesidir.

emeklimaasihesaplama.com sitemizin amacı;

  • Sizlere emekli maaşı hesabı ile ilgili bilgilendirici ve referans olabilecek makaleler yayımlamak
  • 4A, 4B, engelli ve malul emekli maaşlarının hesaplamalarını yapmaktır.

Emekli maaşı hesaplama için sitemizde bulunan formu doldurup bize göndermeniz yeterli olacaktır. “HESAPLAMA TALEBİ” adı verilen formu doldurduktan sonra bize gönderdiğinizde, her biri alanında uzman olan ekiplerimiz emekli maaşınızı manuel olarak hesaplayıp, tarafınıza bilgilendirme yapar. Emekli maaşınız için bilgilendirme, mailiniz üzerinden yapılır. Form ile emekli maaşı hesaplama hizmeti engelli vatandaşlarımız için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Normal şekilde sigortalı ve emekli olan vatandaşlarımız için de ücrete tabidir. ( Hesaplama ücreti 20 TL’dir.)

İnternet üzerinde yer alan emekli maaşı hesaplama siteleri ya da SGK üzerinde bulunan hesaplama araçları, emekli maaşınızı tam olarak hesaplayamaz. Sizlere hesaplama araçlarının hemen alt kısmında, “maaşınızın net olarak hesaplanan rakam olmayacağı ve bu bilginin resmi olmadığı” hakkında bilgi verilir. Oysaki emeklimaaşihesaplama.com tarafından yapılan emekli maaşı hesaplamaları, tam anlamıyla eksiksizdir. Emekli maaşı hesaplanırken son yapılan güncellemeler, son çıkarılan kanunlar ve son yapılan zamlar dikkate alınır. Sistemin geniş bilgi alt yapısı sayesinde maaşınız, elinize geçecek olan net rakam şeklinde hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Şu anda Türkiye’de bulunan ve en güvenilir olan tek emekli maaşı hesaplama platformu emeklimaasihesaplama.com ’dur.

  • emeklimaasihesaplama.com ile diğer hesaplama araçları arasında olan en büyük fark; sitemizin hesaplamış olduğu rakamın net emekli maaşı tutarı olmasıdır. Bu sayede SGK tarafından size bağlanan maaşın doğruluğunu teyit etme imkanına sahip olursunuz.

Sitemiz sizlere güncel bilgi vermek ve emekli maaşı alanında yaşanan gelişmeleri doğru bir şekilde aktarabilmek için 7/24 hizmet vermektedir. SGK, malul, engelli ve emekli maaşı alanlarında, son yapılan değişiklikleri ve son çıkarılan kanunları yakından takip eder. Bu sayede sizlere kaliteli, doğru ve güvenilir hizmetle buluşturur.

Sizler de emekli maaşınızın ne kadar olacağını net olarak öğrenmek ya da SGK tarafından verilen emekli maaşının doğruluğundan emin olabilmek için hemen sitemizi ziyaret edebilir, sitemizde bulunan “Hesaplama Talebi” formumuzu doldurabilir ve 24 saat içinde maaşınızı hesaplatabilirsiniz. Almış olduğunuz maaş ile bizim hesapladığımız emekli maaşı arasında fark olması durumunda ise gerekli yerlere başvurunuzu yaparak maaşınızın yeniden hesaplanmasını talep edebilirsiniz.

×

Bir Şeyler Ara