Emekli Maaşı Hesaplama

4A Emeklilik Maaşı Hesaplama için Doğru Adres

4A, eski adıyla SSK olarak bilinir. SSK için tüm emeklilik ve maaş işlemleri SGK tarafından yapılmaktadır. SSK çalışanlarının emekli maaşı hesaplanırken 3 farklı dönem esas alınır. Bu dönemlerde çalışma oranlarında yani bu dönemler için yatırılan prim gün sayısına göre alınacak emekli maaşı miktarı da değişir. Her dönem için ayrı ayrı hesaplama yapıldıktan sonra elde edilen rakamlar günümüze göre güncellenir. Bu güncelleme sonucunda brüt emekli maaşı tutarı elde edilir ve son yapılan zamlarla birlikte ek ödeme tutarı da ilave edildikten sonra net maaş tutarı hesaplanır. Her dönem için yapılan hesaplamalar anlatıldığı kadar kolay değildir. Tüm dönemler için birden fazla formül kullanılır. Bütün bunları yapmak bizler için biraz zordur. Bu hesaplamaları emekli olmadan önce yaptırabileceğiniz en güvenilir site ise emeklimaasihesaplama.com adresidir. Sitemiz, 4A emeklilik maaşı hesaplama alanında hizmet sunan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen adresidir.

Sitemiz üzerinden emekli maaşınızın hesaplanmasını istiyorsanız, sitenin adresine giriş yapmanız ve burada bulunan “4A emekli maaşı hesaplama talebi formunu” doldurmanız gerekir. Bu formu nasıl doldurabileceğiniz ile ilgili detaylı bilginin yer aldığı videoya da yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hesaplama aracımız sayesinde emekli olmadan önce bile ne kadar maaş alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda SGK’dan verilen emekli maaşını karşılaştırma imkanına sahip olursunuz. Başka bir avantajınız ise 4A emeklilik maaşı hesaplama için doğru ve net bilgi almanızdır. Sitede yapılan emekli maaşı hesaplama işlemleri SGK uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle maaşlarınız en doğru şekilde hesaplanır ve kuruşu kuruşuna bildirilir.

Emeklimaasihesaplama.com adresi ile elde edebileceğiniz bir başka avantaj ise borçlanma yapmadan önce ya da yaptıktan sonra maaşınızın nasıl olduğunu görebilmektir. Askerlik, doğum ya da yurt dışı borçlanması yapmadan önceki emekli maaşı tutarınız ve bu borçlanmaları yaptıktan sonraki emekli maaş tutarınızı karşılaştırma imkanına sahip olursunuz.

Sizler de 4A emeklilik maaşı hesaplama işlemleriniz için güvenilir bir adres arıyorsanız hemen sitemizi ziyaret edin. Emekli maaşınızı kuruşu kuruşuna hesaplatın.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara